Алая смерть.Новая история

Объявление

Аватары и анимация на GIFr.ru New Page 1
Наш баннер:Аватары и анимация на GIFr.ru Баннеры других ролевых: :Аватары и анимация на GIFr.ru

Алая смерть.Новая история

Администрация

Кетрин Райдерс-главный администратор который следит за всем и всегда поможет.
Алек Райдерс-помщник адменестратора.Дизайнер
Ренди Грант- з администратор.Следит за порядком на ролевой.

тут код html картинки

Погода

Ранний вечер, солнце заползает за горизонт озаряя ярко-желтыми и красными лучами небосвод. Тепло, ни единого намека на дождь, лишь гуляющий ветерок, волнующий листья деревьев.

Время и дата

Лето 1 июня. 19;00

Новости форума

сюда пиши новости форума

Навигатор

Новости игры

сюда пиши новости игры

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Алая смерть.Новая история » Флудилка » Вакансії


Вакансії

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Я зараз на фінальному курсі університету і починаю шукати роботу в ІТ-сфері. Всі кажуть, що можливостей багато, але я не знаю, з чого почати. Де краще всього знайти роботу в ІТ? Мені хочеться знайти місце, де я зможу не тільки працювати, але й розвиватися, навчатися новому. Мене цікавить як розробка програмного забезпечення, так і проектування систем. Може, ви маєте досвід чи рекомендації щодо того, де краще шукати першу роботу?

0

2

Мені скоро закінчувати університет, і я активно розшукую можливості для старту своєї кар'єри в ІТ. Знаю, що є багато платформ для пошуку роботи, але хочу зрозуміти, де краще всього шукати. Чи можеш порадити мені конкретні сайти або компанії, де відкриваються двері для новачків? Мене цікавить передусім розробка програмного забезпечення, але також і системне адміністрування.

0

3

Я впевнена, що початок кар'єри в ІТ може бути захоплюючим і в той же час трохи нервовим. Щодо платформ для пошуку роботи, не забувай про спеціалізовані ІТ-ресурси, які часто містять багато актуальних пропозицій для розробників програмного забезпечення та системних адміністраторів. Однак, хочу також розказати про компанію "Галактика", яка активно розширює команду. На сайті ти можеш знайти ряд відкритих вакансій, які можуть бути зацікавляючими для молодих спеціалістів, а також детально дізнатися що таке продакт менеджер та чим він займається https://galaktica.io/blog/prodakt-menedzher-khto-tse/ . Вони пропонують не тільки позиції для досвідчених розробників, але й чудові можливості для стажувань та початкових позицій у таких напрямках як фронтенд і бекенд розробка, а також управління базами даних і системне адміністрування. Якщо твої навички та інтереси лежать в цих областях.

0


Вы здесь » Алая смерть.Новая история » Флудилка » Вакансії


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно